:: مقالات ::
CaptionBot یکی از بات‌های هوشمند مایکروسافت
تاریخ ارسال : 1395/1/16
بازدید : 401

مایکروسافت مدتی است که از قدرت هوش مصنوعی برای ساخت سرویس‌های جذابی استفاده می‌کند. امروز یکی از بات‌های هوشمند مایکروسافت را به شما معرفی می‌کنیم که می‌تواند برای عکس‌هایی که به آن می‌دهید یک متن توضیح اضافه کند.

وب‌سایت CaptionBot مایکروسافت می‌تواند تصاویر را بررسی کند و در یک جمله کوتاه آن را برای شما توضیح دهد. بات هوشمند مایکروسافت هنوز در حال یادگیری است و با دیدن تصاویر می‌تواند اطلاعات بیشتری بدست آورد.

برای استفاده از وب‌سایت CaptionBot با ورود به آن می‌توانید عکس دلخواه خود را با کلیک روی گزینه Upload a photo انتخاب کنید تا از حافظه سیستم تصویر دلخواه شما آپلود شود و با بررسی بیشتر توضیحاتی درباره آن نوشته شود. راه دیگر استفاده از این وب‌سایت اضافه کردن آدرس اینترنتی عکس دلخواه شما و کلیک روی گزینه Go است.

نکته جالب درباره این وب‌سایت هوشمندی آن است که به راحتی می‌تواند بسیاری از افراد مشهور را شناسایی کند، حالت چهره آن‌ها را با اسمایلی نشان دهد و حتی از وضعیت پوشیدن لباس آن‌ها بگوید. نمی‌توان گفت که درجه صحت توضیحات این بات به صورت ۱۰۰٪ درست است اما با درصد بالایی می‌تواند تصاویر شما را توصیف کند.

برای استفاده از این وبسایت به www.captionbot.ai مراجعه کنید.

ارتباط با ما

تلفن

35245560-61 (031)

پست الکترونیک

info@shaya-co.ir

سامانه پیامک

50002060406020

ارتباطات مالی

شماره حساب ها
آدرس : اصفهان - خیابان جی - نبش خیابان شهید رجایی- ساختمان بعثت- واحد 10
کد پستی : 8156119347

فرم ارتباط با ما