:: نرم افزار سامانه اختصاصی اساتید ::
امكانات وب سایت های اساتید

 برخي امكانات وب سایت های اساتید عبارتند از:

پس از تحقیق و بررسی بسیار بر روی نیازهای اساتید و انتظارات آنها از یک وب سایت و جمع بندی کلیه اطلاعات بدست آمده، در نهایت امکان ایجاد وب سایتهای اساتید با مشخصات ذیل بوجود آمد :

 بیوگرافی : این قسمت شامل سوابق تحصیلی استاد، دوره های آموزشی طی شده، دوره های آموزشی تدریس شده توسط استاد، زمینه های تحقیقاتی استاد و ... می باشد.

 ایجاد صفحات : بصورت فارسی و انگلیسی با تعداد نامحدود.

 امکان ایجاد صفحات آرشیوی :  ایجاد صفحات با دسته بندی موضوعی برای سهولت در طبقه بندی اطلاعات و مطالب. شایان ذکر است کاربران با انتخاب موضوع این مطالب به لیست کلیه صفحات زیر مجموعه دست پیدا می کنند.

 بخش مديريت فايل (دانلود فايل) : اين امكان را به اساتيد مي دهد كه بتوانند فايل هاي مختلف (از جمله مقالات علمي، تكاليف، پروژه ها، سئوالات امتحاني و ...) را بر وي وب سايت خود قرار داده تا كاربران سايت بتوانند آنها را دانلود نموده و استفاده نمايند.

 برنامه هفتگي : اساتيد مي توانند در اين بخش برنامه حضور خود در دانشگاه را در ايام هفته به كاربران سايت اعلام كنند.

 مقالات : این امکان را به اساتید می دهد که اطلاعاتی راجع به مقالات ارائه شده را بر روی وب سایت خود قرار دهد.

 تألیفات : این بخش اطلاعاتی(ناشر، تیتراژ، پدیدآورندگان، شماره شابک و ...) از تألیفات استاد (ترجمه- تألیف - گردآوری) را شامل می شود.

 پایان نامه های دانشجویی : با استفاده از این امکان استاد می تواند اطلاعاتی راجع به پایان نامه هایی که دانشجویان با وی گذرانده اند را بر روی وب سایت خود قرار دهد.

 ارتباط با استاد : این بخش همانطور که از عنوان آن مشخص می باشد شامل پرسشهای دانشجویان و کاربران سایت از استاد می باشد. هر کاربر می تواند پاسخ خود را بصورت کاملاً خصوصی (با دریافت کد پیگیری) مشاهده نماید.

 تنظيمات سايت : با استفاده از اين بخش استاد می تواند تنظيمات مختلفي مانند تغيير رنگ پس زمينه، تغییر عکس شخصی، تنظیمات مربوط به نمایش لینک ها،  تغییر رمز عبور و ... را روي وب سايت خود اعمال نمايد.

از ديگر امكانات اين سايت ها مي توان به بخش هاي «سوابق شغلی» ، «پروژه های تحقیقاتی» ، «طرح های پژوهشی» و بسياري امكانات ديگر اشاره نمود.

 

 ویژگی های بارز نرم افزار سامانه اختصاصی اساتید

 همراهان نرم افزار سامانه اختصاصی اساتید

 معرفی زیر پورتال های «چکیده پایان نامه ها» و «دانشجویان دکتری»

ارتباط با ما

تلفن

35245560-61 (031)

پست الکترونیک

info@shaya-co.ir

سامانه پیامک

50002060406020

ارتباطات مالی

شماره حساب ها
آدرس : اصفهان - خیابان جی - نبش خیابان شهید رجایی- ساختمان بعثت- واحد 10
کد پستی : 8156119347

فرم ارتباط با ما