:: طراحی صفحات وب ::
وب سایت دیجی استخدام

معرفی وب سایت دیجی استخدام :

وب سایت Digi-Estekhdam یا دیجی استخدام نیز یکی از پرکاربردترین وب سایتهای راه اندازی شده توسط شرکت پیشگامان داده پرداز شایا در سال 1394 می باشد که حاوی مطالبی مرتبط با استخدام از جمله معرفی مشاغل مرتبط به کارجویان عضو وب سایت، معرفی نیروی متخصص به کارفرمایان عضو وب سایت و همچنین مقالات و اخبار مرتبط با استخدام می باشد.

از امکانات ویژه این وب سایت می توان به داشتن قابلیت پرداخت آنلاین و ارتباط و اطلاع رسانی به اعضای سایت از طریق ایمیل و پیامک اشاره نمود.

از خصوصیات بارز این وب سایت می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 ارائه متن کامل آگهی ها 
 قابلیت ذخیره ی آگهی های مورد نظر
 جستجوی آگهی ها بر اساس استان 

 در این وب سایت آگهی ها در تابلوی اعلانات سایت برای مراجعین نمایش داده شده و به  کارجویان امکانتماس با کارفرمای آگهی دهنده را می دهد. بدین طریق کارجو با مطالعه دقیق شرایط احراز شغل مورد نظر، اقدام به قبول مصاحبه نموده و کارفرما نیز بدون صرف هزینه زیاد، اقدام به جذب نیروی کار مناسب با شغل مورد نظر می نماید.

همچنین در این وب سایت تمام کارجویان به راحتی می توانند برای خود یک رزومه کاری ایجاد کنند و از آن یک فایل PDF ایجاد می شود که می توانند از آن پرینت گرفته و در هر زمان و مکان از آن استفاده کنند.

این پایگاه از جمله  وب سایتهای دینامیک یا پویا (Dynamic Website) می باشد که دارای سیستم مدیریت محتوا (CMS) بوده و بسیاری از فعالیتهای مورد نیاز مدیر سایت را در بروز رسانی مطالب وب سایت به سادگی و به صورت خودکار انجام می دهد.

ارتباط با ما

تلفن

35245560-61 (031)

پست الکترونیک

info@shaya-co.ir

سامانه پیامک

50002060406020

ارتباطات مالی

شماره حساب ها
آدرس : اصفهان - خیابان جی - نبش خیابان شهید رجایی- ساختمان بعثت- واحد 10
کد پستی : 8156119347

فرم ارتباط با ما