:: نرم افزار سامانه اختصاصی اساتید ::
معرفی ویژگی های زیرپورتال «چکیده پایان نامه ها»

زیر پورتال چکیده پایان نامه ها :

این سامانه کلیه پایان نامه های سال های گذشته دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا موجود در بانک اطلاعاتی دانشگاهها را به صورت متون قابل جستجو در وب به همراه فایل PDF خلاصه پایان نامه مذکور منتشر می کند.

با خرید این نرم افزار درون پانل مدیریت نرم افزار «سامانه اختصاصی اساتید» گزینه «پروژه ها و پایان نامه ها» فعال می شود. با استفاده از این بخش مدیر سیستم می تواند اطلاعات پایان نامه جدید را وارد کند و یا پایان نامه های قبلی را مدیریت نماید. این بخش دارای قابلیت فیلتر گزاری بر روی پایان نامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و همچنین دارای امکان جستجو بر روی عنوان پایان نامه، استاد راهنما، استاد مشاور و شماره دانشجویی برای یافتن پایان نامه خاص می باشد که باعث تسهیل در روال کار مدیریت سیستم می شود.

 

با اضافه شدن امکان «مدیریت کاربران و دسترسی ها» در نسخه 4 نرم افزار «سامانه اختصاصی اساتید»، این امکان وجود دارد که مدیر سیستم کاربری خاص را جهت مدیریت بخش پایان نامه ها و پروژه ها معرفی کند و فقط امکان دسترسی به این بخش را برای وی فعال نماید.

این سامانه پس از نصب می تواند با یک آدرس منحصر به فرد و مستقل از نرم افزار «سامانه اختصاصی اساتید» و به صورت SubDomain و یا SubDirectory بر روی وب سایت دانشگاه جهت مشاهده عموم کاربران قرار گیرد. صفحه اصلی نرم افزار در شکل زیر آورده شده است :

پس از انتخاب یکی از دسته بندی ها، صفحه ای شامل اطلاعات پایان نامه ها در دسته بندی انتخاب شده و همچنین فیلدهای جستجو و فیلتر برای جستجوی سریعتر کاربران نمایش داده می شود.

صفحه نمایش پایان نامه که شامل اطلاعات کامل پایان نامه (پدیدآورنده، مقطع تحصیلی، استاد راهنما، استاد مشاور، سال دفاع، رشته تحصیلی و شماره دانشجویی) و همچنین چکیده ای از پایان نامه به همراه فایل PDF خلاصه پایان نامه می شود در شکل زیر آورده شده است :

 

همراهان سامانه چکیده پایان نامه ها :

  1. دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) برای 5000 پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری از این سامانه استفاده نموده که قرار گرفتن 5000 فایل PDF بر روی وب سایت دانشگاه باعث افزایش تعداد فایل های غنی (Rich File) وب سایت دانشگاه و در نتیجه کاهش رتبه وبومتریک دانشگاه می گردد.

جهت مشاهده این سامانه بر روی وب سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان که به صورت SubDirectory نصب شده است، می توانید از آدرس ذیل استفاده نمائید:

www.khuisf.ac.ir/prof/thesis

2. دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر برای 6500 پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد از این سامانه استفاده نموده، جهت مشاهده این سامانه بر روی وب سایت دانشگاه که به صورت SubDomain نصب شده است، می توانید از آدرس ذیل استفاده نمائید:

http://project.iaukhsh.ac.ir

ارتباط با ما

تلفن

35245560-61 (031)

پست الکترونیک

info@shaya-co.ir

سامانه پیامک

50002060406020

ارتباطات مالی

شماره حساب ها
آدرس : اصفهان - خیابان جی - نبش خیابان شهید رجایی- ساختمان بعثت- واحد 10
کد پستی : 8156119347

فرم ارتباط با ما